Overzicht Predikanten
 

Predikant

Datum intrede

Datum vertrek

Opmerking

Ds. C. Vonk

27-09-1932

01-01-1973

emeritaat

Ds. W.W.J. van Oene

12-01-1948

29-10-1952

2e predikant

Ds. L.W.G. Blokhuis

29-04-1973

20-10-1985

 

Ds. C.A.A. Struik

02-03-1986

11-03-1998

 

Ds. F.H. Blokhuis

27-08-2000

18-17-2010

 

Ds. P.J.H. Krol

11-09-2011

27-08-2017 

emeritaat